Zingat “Emlak Pazarlama” eğitimiyle Ankara’daydı!

Yazar: , Kategori: Emlak Tarih: .

Gayrimenkulde bilgi ve verinin değerini öne çıkaran çalışmaları ve projeleriyle dikkat çeken Zingat, Türkiye’nin pek çok ilinde gayrimenkul danışmanlarına yönelik eğitimler vermeye devam ediyor. 31 Ağustos 2019’da Etimesgut Emlak Müşavirliği Derneği (Etiemder) Zingat.com iş birliği ile Ankara Etimesgut’ta gayrimenkul sektörü çalışanları için düzenlenen etkinlik yoğun ilgi gördü.

 

Etiemder Başkanı Hakan Akçam’ın sunumunun ardından, Zingat yetkilileri katılımcılara Zingat.com hizmetleri ve Zingat’ın sektördeki yeriyle ilgili bir sunum gerçekleştirdi. Ardından Kırıkkale Üniversitesi Emlak Yönetimi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Müdürü Doç. Dr. Ertuğrul Karakaya “Emlak Pazarlama” eğitimi verdi.

Eğitimin sonunda Ankara Ticaret Odası Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Meslek Komitesi Başkanı Kenan Bayram “Yetki Belgesi” ve “Mesleki Yeterlilik Belgesi” ile ilgili bilgi verdi. Gayrimenkul sektörü çalışanlarının memnun ayrıldıkları etkinlikte, son olarak yeni Taşınmaz Ticareti Yönetmeliğinin sektöre yansımalarına değinildi.

 

 

Kaynak

Benzer Haberler