TGM Trend Gayrimenkul ve İş Bankası işbirliği

Yazar: , Kategori: Emlak Tarih: .

Yazıyı paylaş:

Gayrimenkul Çözüm Merkezi konseptiyle emlak ile ilgili tüm ihtiyaçlara yanıt verebilen franchise zinciri olan TGM Trend Gayrimenkul & Yatırım ile İş Bankası arasında yeni bir işbirliği sağlandı.

Türkiye genelinde 11 ilde 15 temsilcilik ile hizmet veren TGM Trend Gayrimenkul & Yatırım, İş Bankası ile gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde satın almak istedikleri konut için kredi işlemlerini aynı gün içinde sonuçlandıracak.

 

Son 4 ayda satılan 444 bin 452 konutun 158 bin 857’si kredili satış

İş Bankası’nın TGM Trend Gayrimenkul & Yatırım ofislerine atadığı özel yetkililerle anında gerçekleştirilen sonuçlandırma işlemlerinin büyük kolaylık sağlayacağını belirten TGM Trend Gayrimenkul Genel Müdürü Hakan Erilkun şunları söyledi:

“Ülkemizde emlak satışlarının yüzde 40’a yakını kredili olarak gerçekleştiriliyor. Son 4 ayda ülkemizde 444 bin 452 konut satıldı ve bunun 158 bin 857 tanesi kredili satış olarak gerçekleştirildi. Dönemin özelliği ne olursa olsun emlak sektörüne can suyunu konut kredilerinin verdiği bir gerçektir. İşte biz özel bir hizmet tarzıyla anında sonuçlandırılan kredi işlemlerinin sektöre büyük hız katacağını öngörüyor, verimli olmasını diliyoruz.”

 

Kaynak

Benzer Haberler