Ondörtüç Pendik’te gurbetçilere özel yeni yıl kampanyası!

Yazar: , Kategori: Emlak Tarih: .

İnsay Yapı Ondörtüç Pendik projesini Evim Türkiye Fuarı’na taşıyarak gurbetçilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Projeyi özel yeni yıl kampanyasıyla satacak olan İnsay Yapı, 1+1 daireleri 285 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunacak.

Konut sahibi olmayı kolaylaştıran İnsay Yapı, İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Pendik’te hayata geçirdiği Ondörtüç Pendik projesini gurbetçilere tanıtmak üzere Almanya’ya taşıyor. Ondörtüç Pendik, Almanya’nın Düsseldorf kentinde 8-10 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan Evim Türkiye Fuarı’nda boy gösterecek.

 

 

 

Kampanya 15 Şubat’a kadar devam edecek!

Türkiye’de bir ev sahibi olmak isteyen gurbetçilere uygun koşullarda bu hayallerini gerçekleştirme fırsatı sunacak olan İnsay Yapı, Ondörtüç Pendik projesinden konut alanlara dairelerini ve tapularını hemen teslim ediyor. Gurbetçilere uygun fırsatları değerlendirerek Türkiye’den ev sahibi olma fırsatını sunduklarını söyleyen İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık: “Ondörtüç Pendik’ten ev almak isteyenlere mümkün olan her türlü kolaylığı sağladıklarını kaydetti. Çulhalık, Evim Türkiye Fuarı’nda projemizi tanıtacağız. Projemiz tamamlandı ve hemen oturuma uygun. 1+1 daireler peşin 285 bin TL’den, 2+1 daireler peşin 378 bin TL’den ve 3+1 daireler de peşin 547 bin 992 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yeni yılın ilk kampanyasına göre gurbetçilerimize yüzde 20 indirim ve 5 ay taksit imkânı ya da yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 10 indirim ve peşin / kredili ödeme imkânı olmak üzere seçenek sunuyoruz. Bu şartlar ve fiyatlar 15 Şubat’a kadar devam edecek” dedi.

 

 

Şehrin içinde müstakil bir hayat…

Ondörtüç Pendik, 9 bin metrekarelik alan üzerinde; 252 konut ve 15 ticari birimden oluşuyor. 24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı Ondörtüç Pendik sakinlerine; yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor ve dinlenme alanlarının yanı sıra kapalı otopark ayrıcalığı da sunuyor. Profesyonel site yönetiminin bulunacağı ve her daireye depo alanının tahsis edileceği projedeki mağaza ve restoranlar da site sakinlerine kendi kendine yetebilen bir yaşam alanı sunuyor. Pendik’in merkezinde yer alan Ondörtüç Pendik projesi, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Yapımı devam eden Şeyhli metro istasyonu projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor.

 

 

 

Teknokent’e de komşu olan projeden, bölgenin en büyük alışveriş merkezi Viaport’a da çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ulaşılabiliyor. Proje, dört bir yanı sağlık kuruluşlarıyla çevrili ve özel hastanelerin yanı sıra Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne 3 dakikalık mesafede yer alıyor. Ondörtüç Pendik, Sabiha Gökçen Havalimanı ile hızlı feribota ise 15 dakika ve eğitim kurumlarına yakın mesafede konumlanıyor.

 

Kaynak

Benzer Haberler