Nef’ten yüzde 10 indirime ilave yüzde 0,98 kredi imkânı!

Yazar: , Kategori: Emlak Tarih: .

Nef; Çekmeköy, Basınekspres, Bahçelievler ve yeni projesi Ortayaka‘da büyük avantaj dönemini açıkladı. Bu 4 projede yüzde 10’luk indirime ek olarak; 120 ay vade için kredi oranı yüzde 0,98’e indirdi. Yaptığı kampanyalarla adından söz ettiren Nef, son 3 yılda 5 binin üzerinde konut teslimi gerçekleştirdi.

 

 

Nef Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Çelik, hayata geçirdikleri tasarım odaklı projelerle müşterilerine güvenli, modern yaşam alanları sunduklarını belirterek, üç defa üst üste “sektörün en beğenilen şirketi” ve aynı zamanda “itibarını en çok artıran gayrimenkul markası” seçildiklerini açıkladı.
Çelik, “Bizim için önemli ödül ve başarılarla geçen bir yılın ardından, böylesine avantajlı bir kampanyayla hem mevcut müşterilerimize teşekkür etmek hem de henüz Nef ayrıcalığını yaşamamış herkesi projelerimizle tanıştırmak istedik. Şehir merkezinde yer alan 4 ödüllü projemizde uygulayacağımız kampanyayla ayda 2 bin 900 TL ödeyerek bir Nef sahibi olmak mümkün.” ifadelerini kullandı.

 

Nef Ortayaka projesi yoğun ilgi gördü

Nef’in yeni projesi Nef Ortayaka ‘da, 3 günde toplam 152 konut satılmıştı. TEM ile E-5’in ortasında, Haliç’e 5 dakika mesafede yer alan merkezi konumu, yeni raylı ulaşım hatları ile bütün köprü bağlantı yollarına olan yakınlığı ve Foldhome konsepti ile dikkat çeken Nef Ortayaka projesi yoğun ilgi gördü. Nef Ortayaka’da bir eve aylık 2 bin 900 TL’den başlayan taksitlerle sahip olmak mümkün.

Nef’in dikkat çeken; Çekmeköy, Ormantepe, Çekmeköy, Basın Ekspres, Gölköy, Kandilli, Bahçelievler, Sancaktepe, Yalıkavak, İnistanbul Hayat, İnistanbul Konsept projelerinde satışlar devam ediyor.

 

Kaynak

Benzer Haberler