Nef Çamlıtepe’de rekor satış!

Yazar: , Kategori: Emlak Tarih: .

Yazıyı paylaş:

Nef, İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde hayata geçirdiği Nef Çamlıtepe projesindeki 474 konutun tamamının satışını iki gün gibi kısa bir sürede gerçekleştirerek yeni bir rekora imza atmayı başardı.

Talep bırakan Nef müşterilerine öncelikli olarak sunulan proje, noterin de hazır bulunduğu ve yerinde tespit yaptığı iki gün boyunca oldukça fazla talep gördü.İki günde yapılan 260 milyon liralık satışın sektörün geleceği için ümit verdiğini ifade eden Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, rekor satışın Nef olarak gurur verici olduğunu ancak ülke için daha büyük anlamı olduğunu belirterek, “Bu satış hem Nef’e hem de ülke ekonomisine duyulan güvenin bir göstergesi. Halkın ihtiyacına cevap verecek projeler ürettiğinizde bunun karşılığını görüyorsunuz” dedi.

 

Nef Çamlıtepe hakkında bilmeniz gerekenler

• Nef Çamlıtepe; Nef tarafından İstanbul’un yeni yaşam ve eğitim vadisi Çekmeköy’de yapılacak üç ayrı projenin ilk ayağı.

• Toplam proje değeri 1.2 milyar TL olan, 230 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek Nef Çekmeköy’ün ilk projesi Nef Çamlıtepe’de 1+1’den 4+1’e kadar farklı tiplerde, bahçeli, teraslı ve balkonlu 474 adet konut yer alıyor.

• Proje, Anadolu Yakası’nın Göktürk’ü olmaya aday…

• Nef Çamlıtepe’de 279 bin TL’den başlayan ödeme planları, 36 ay vadeli şirket finansmanı veya 120 ay vadeli kredide yüzde 0.99 oran avantajı, sadece talep bırakan Nef müşterilerine öncelikli olarak sunuldu.

• Çok yakında Nef’in Çekmeköy’deki ikinci projesi Nef Ormantepe ve sonradan karar değiştiren Nef Çamlıtepe müşterilerinin yeniden satışa açılacak konutları; ön talep bırakıp hızlı satış nedeniyle istediği konutu alamayan Nef müşterilerine öncelikli olarak satışa açılacak.

Kaynak

Benzer Haberler