Mesa Gökada projesi için ön talep süreci başladı

Yazar: , Kategori: Emlak Tarih: .

Yazıyı paylaş:

Mesa, Anadolu Yakası’nda yeni bir projeye imza atıyor. Maltepe’de başlayacak projesi Gökada için ön talep başvurularını almaya başladı. Eşsiz Adalar Manzarası ve tertemiz orman havasıyla Mesa Gökada projesi için ön talepte bulunanlar, konut seçimi ve lansman fırsatlarından yararlanma ayrıcalıklarına şimdiden sahip olabilecekler.

Lansman avantajları
Tüm projelerinde insana ve yaşam kalitesine öncelik veren Mesa, bölgedeki yaşam standartlarını yeniden belirleyecek Gökada Projesi’nin lansmanı öncesinde geri sayım başlattı. Mesa, ulaşım kolaylığının yanı sıra Bağdat Caddesi ve sahil aksına yakın konumuyla öne çıkan Gökada Projesi’ne yönelik ön talep toplamaya başladı. Ön talepte bulunanlar, inşaat sektörünün köklü ve öncü kuruluşu Mesa’nın Gökada projesinde, konut seçiminden lansman avantajlarına kadar birçok ayrıcalıktan öncelikli olarak yararlanma fırsatını yakalayacak.

Maltepe’de yeni bir proje
Proje, uydu kentler kuran, bulunduğu kimi bölgelere ismini veren Mesa’nın, Maltepe’deki ilk projesi konumunda. Araziye uyumlu dizilimi, birbirini engellemeyen binaları, lokasyon ve ulaşım avantajları ile Mesa’nın Gökada projesi fonksiyonellikten ve kaliteden ödün vermeyenlerin tercihi olacak. Birçok üstün niteliği ile Büyükbakkalköy’deki yaşamı yeni zirvesine taşıyacak olan Mesa Gökada projesi, 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli tip ve büyüklükte ve üç bloktan oluşuyor. Projede, toplam 273 konut, ticari alanlar, kapalı havuz ve fitness gibi sosyal donatılar da bulunuyor. Özgün mimari tasarımı ile Mesa Gökada projesi Maltepe’de yaşam standartlarını yeniden belirleyecek.

Mesa Gökada nerede?
İstanbul’un Anadolu Yakası’nda E-5 ve TEM’e kolay erişimi, benzersiz konumu ile Mesa Gökada projesi tüm ulaşım merkezlerine kısa ve kolay ulaşım imkânı sağlıyor. Metro ile ulaşım kolaylığına da sahip olan Mesa Gökada projesi ayrıca Aydos Ormanları’na ve Kayışdağı Çam Ormanları’na yakınlığıyla balkonlarından eşsiz adalar ve doğa manzarasının keyfini çıkaracak sahiplerini bekliyor.

 

 

Kaynak

Benzer Haberler