Makyol Santral’de 319 bin TL’ye daireler!

Yazar: , Kategori: Emlak Tarih: .

Yazıyı paylaş:

Makyol tarafından İstanbul’un yatırım bölgelerinden Esenyurt’un merkezinde hayata geçirilen Makyol Santral projesinden satışlar başladı. Projede,metrekare fiyatları 4 bin 875 TL’den, daire fiyatları ise 319 bin TL’den başlıyor. 2019’da daire teslimlerinin yapılacağı projede lansmana özel firma bünyesinde ‘48 ay yüzde 0 faiz’ gibi avantajlı ödeme planları sunuluyor ve peşin ödemelerde yine lansmana özel yüzde 10 indirim avantajı sağlanıyor.

Esenyurt’un merkezinde 5 bloktan ve 407 daireden oluşan Makyol Santral konut projesi 7 bin 500 metrekarelik peyzaj alanının yanı sıra yeni nesil sosyal kulüp konseptiyle de dikkat çekiyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere farklı daire tiplerinin yer aldığı Makyol Santral, 407 daire ve ticari alanlarında bulunduğu, en yükseği 23 kat olmak üzere 5 bloktan oluşuyor. 200 milyon TL yatırımla yaşama geçirilecek olan Makyol Santral’de daire teslimlerinin 2019 yılı başında yapılması hedefleniyor. Bahçeşehir – Esenyurt bölgesinin en avantajlı lokasyonunda bulunan Makyol Santral, 16 bin 906 metrekare arsa üzerinde 5 bloktan ve 407 daireden oluşuyor. Makyol Santral, 7 bin 500 metrekare alana sahip peyzajı ve sosyal kulüp deneyimini yeraltından yer üstüne taşıyan yeni nesil sosyal kulüp-yaşam alanı, merkezi lokasyonu, özgün tasarımı ve getiri potansiyeli ile yatırımcıların yeni gözdesi olacak.

Kolay ulaşım

D-100, TEM Otoyolu bağlantısının yanı sıra, yapımı 2019 yılında Makyol tarafından tamamlanacak olan Mahmutbey – Esenyurt metrosunun kapısına kadar geleceği Makyol Santral, Esenkent metro çıkışı ile, sakinlerine İstanbul’un her yerine kolay ve konforlu bir ulaşım imkanı sunacak. Makyol Santral çevresinde pek çok restoran, cafe gibi sosyal ve ticari alanlar bulunuyor.

Yeni nesil sosyal kulüp: Connect

Makyol Santral, sosyal kulübü “Connect” ile bölgede yeni nesil bir yaşam alanını hayata geçirecek. Londra merkezli I AM firması tarafından tasarlanan Connect, bünyesindeki çok sayıda farklı fonksiyonu ile daire sahiplerine konforlu bir yaşam merkezi sunacak. Sosyal kulüp deneyimini çok fonksiyonlu bir hale getirmenin yanında yerüstüne taşıyacak olan Connect, kullanıcılarına barbekü alanlarından, cep sinemasına, özel tasarlanmış etkinlik ve kutlama alanlarından, sakin çalışma alanlarına kadar farklı imkanlar sunacak.

 

Esenyurt satılık daire fiyatları için tıklayın!

 

Merkezi lokasyonda butik yaşam

Projenin lansman toplantısında konuşan Makyol Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Genel Müdürü Gürler Ünlü, 50 yılı aşkın Makyol deneyimi, merkezi lokasyon, özgün tasarım ve bahçe düzenlemesi ve yeni nesil yaşam alanıyla Makyol Santral’in bölgede bulunan diğer projelerden ayrıştığını söyledi. Projenin bulunduğu bölge ve ulaşım olanakları sebebiyle yatırım değeri yüksek olduğuna dikkat çeken Ünlü, “Makyol Santral; Bahçeşehir – Esenyurt bölgesinin yeni merkezinde bulunuyor. Merkezi konumu itibariyle Metro, TEM, 3. Havalimanı gibi ulaşım ağlarına yakın olan Makyol Santral, özgün, butik bir yaşam merkezi olacak” dedi.

 

Yatırımcılara iyi bir getiri fırsatı

Makyol’un yatırımcılarına uygun fiyat ve ödeme seçenekleri sunduğuna dikkat çeken Gürler Ünlü, “Bu projemizde de aynı anlayışla bölgedeki fiyatlarla kıyasladığımızda uygun fiyat politikası belirleyerek yatırımcılarımıza çok ciddi getiri fırsatı sunuyoruz. Bugün Makyol Santral gibi merkezi lokasyonda bulunan projelere baktığımızda 2 bin – 3 bin dolar arasında değişen fiyatları görüyoruz. Biz ise 4 bin 875 TL’den başlayan metrekare fiyatı belirleyerek yatırımcılarımızın da iyi bir getiri elde etmesini arzuladık.”

Kaynak

Benzer Haberler