Büyüleyici bir dağ evi dekorasyonu nasıl yapılır?

Yazar: , Kategori: Dekorasyon Tarih: .

Yazıyı paylaş:

Dekorasyonda doğal ürünler kullanmaktan hoşlanıyorsanız, dağ evi dekorasyonu tam size göre! Evde dingin ve huzurlu bir atmosfer yaratmanın bir yolu da dağ evi dekorasyon fikirlerini uygulamak. Doğal ve toprak tonlu renkler, ahşap mobilyalar, endüstriyel tasarımlı aksesuarlar vazgeçilmezlerinizden olacak. Rustik dekorasyon tekniklerinden de faydalanarak evinizde bir dağ evi dekorasyonu elde edebilirsiniz.

İster dağda ister şehirde; dağ evi dekorasyonuyla huzuru yakalamak için önemli ipuçları…

 

 

Döşeme
Yer döşemelerinde ahşap parkeleri tercih edin. Cilalı ve doğal dokulu parkeler dağ evi dekorasyonunuz için iyi bir başlangıç olabilir. Üzerine el dokuması halı ya da kilimler kullanabilirsiniz.

 

 

Duvarlar
Duvarlarda açık kahve ve yeşil tonları, bej gibi renkleri kullanabilirsiniz.

 

 

Şömine
Bir şömineniz varsa, dağ evi dekorasyonunuzun odak noktası olmalı. Şöminenin önüne minderler koyarak daha cazip hale getirebilirsiniz.

 

 

Mobilya
Deri koltuk, bakır, demir avize gibi rustik veya klasik bir görünüme sahip diğer aydınlatma ürünlerini tercih edebilirsiniz.

 

 

Aksesuarlar
Çam kozalakları, dokuma sepetler, ferforje mumluklar, dağ manzaralarını gösteren sanat eserleri gibi aksesuarlarla dağ evi dekorunuzu tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

Kaynak

Benzer Haberler