Arda Turan konut projesini seçti!

Yazar: , Kategori: İlginç Haberler Tarih: .

Arda Turan emlak yatırımlarına devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz ekim ayında İstanbul Levent’teki Kanyon’dan 4.5 milyon TL değerinde rezidans daire satın alan ünlü futbolcu, bu kez proje tercihini İstanbul Ataköy’deki Selenium Ataköy’den yana kullandı.

Futbol kariyerini Barcelona’da sürdüren Arda Turan, Aşçıoğlu’nun ikonik projesi Selenium Ataköy’den iki tane 1+1 daireyi satın aldı.

 

Selenium Ataköy satılık daire ilanları için tıklayın!

 

 

Arda Turan gayrimenkul yatırımlarına devam ediyor

Arda Turan’ın bu yılın ekim ayında Kanyon’da satın aldığı rezidans dairenin fiyatı 4.5 milyon TL idi. Ünlü futbolcu daha önce doğup büyüdüğü Bayrampaşa’nın yanı sıra Bahçeköy ve Büyükçekmece’de de gayrimenkul yatırımı yapmıştı.

 

 

Selenium Ataköy’de yaşam

İşte Arda Turan’ın iki daire birden satın aldığı Selenium Ataköy hakkında bilmek gereken 5 öne çıkan bilgi:

• Yaşamın başladığı Selenium Ataköy, Aşçıoğlu imzasını taşıyor.

• Projede cep sinemasından kütüphaneye, toplantı odalarından fitness ve squash salonuna her ihtiyaca cevap veren birçok sosyal imkân bulunuyor.

• Eliptik mimarisiyle dikkat çeken Selenium Ataköy, geniş balkonları sayesinde deniz manzarasına sahip.

• Projeden ev sahibi olanların kararını etkileyen yönlerinden biri de konumu. Marina ve havaalanına olan kısa mesafesi, toplu taşıma kanallarına bağlantı ve yakınlık avantajı sunuluyor.

• Selenium Ataköy’de spor ve sağlık başlığı altında sunulan olanaklar şöyle: Yüzme havuzu, güneşlenme terası ve aktiviteleri, çok amaçlı spor sahaları (tenis kortu ve basketbol), squash, fitness ve çok amaçlı stüdyo alanı (pilates, dans, yoga vs.), spa, bisiklet ve yürüyüş pisti.

Kaynak

Benzer Haberler